دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

27
برگزاری جلسه پایان سال مدیرعامل و مدیران ارشد بانک کشاورزی
چکیده: جلسه پایان سال مدیرعامل و مدیران ارشد بانک کشاورزی بعد از ظهر یکشنبه 27 اسفند در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک با اشاره به موفقیت های به دست آمده در سال 1396،  اولویت های بانک کشاورزی برای سال 1397 را تشریح کرد.
27
چکیده: بانک کشاورزی در واپسین روزهای سال جاری 120 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح 1000 تنی پرورش ماهی در قفس در شهرستان تالش استان گیلان پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان گیلان، طرح پرورش ماهی در قفس شرکت الماس خزر لیسار ظرفیت تولید 1000 تن ماهی در هر دوره و تولید 3 میلیون قطعه  بچه ماهی در ساحل را دارد و تسهیلات ... ادامه »
27
برگزاري آيين معارفه و تكريم مديركل حراست بانك كشاورزي
چکیده: روح اله خدارحمی رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك كشاورزي، طي حكمي احمدعلی شکوه را به سمت مديركل حراست اين بانک منصوب كرد. به گزارش روابط عمومي بانك كشاورزي، در مراسمي كه روز شنبه 26 اسفند سال جاري با حضور فاطمی نیا معاون سازمان حراست کل کشور، اعضای هیات مدیره بانک و جمعي از مديران و کارکنان بانك كشاورزي برگزار شد،  خدارحمی ضمن قدرداني از خدم... ادامه »
21
چکیده: خدمت جدید «دریافت صورتحساب با بازه زمانی دلخواه توسط پست الکترونیک» در تلفنبانک کشاورزی راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان می توانند با مراجعه به شعب این بانک و ارائه آدرس پست الکترونیک خود از این سرویس بهره مند شوند؛ همچنین توضیحات کافی به صورت پیام صوتی در سامانه تلفنبانک لحاظ شده است. شایان ذکر است برای ح... ادامه »
صفحه 1 از 2780ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها