دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

28
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با ارسال پیامی، میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و تقارن آن با سالروز تولد حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در پی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

 

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 

بانوان بزرگوار خانواده بانک کشاورزی،

سلام و درود بر شما

ولادت با سعادت بانوی دو عالم، دخت پیامبر، حضرت فاطمه زهرا (س)  و روز زن را به شما خواهران گرانقدر و تمام بانوان بزرگوار تبریک گفته و همزمانی این زادروز پر برکت با سالروز تولد حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، بهار طبیعت و آغاز سال جدید را به فال نیک می گیرم.

سیره فاطمی، الگو و سرمشق شایسته ای برای تمام بانوان است تا به مدد آن در دنیا و آخرت بر جایگاه والایی که سزاوار ایشان است تکیه زنند و من به عنوان برادری کوچک، شما را به پیروی از  منش، کردار و اخلاق حسنۀ آن حضرت سفارش می کنم.  

یکی از افتخارات بانک کشاورزی، توجه ویژه به بانوان و مطالبات ایشان و همچنین حمایت و ایجاد فضای لازم برای توانمندسازی وشکوفایی استعدادهای  این بزرگواران است. ارتقای دانش علمی بانوان در زمینه مدیریت مالی ، مشارکت فعال در طرح های بین المللی توانمندسازی زنان، طراحی و پرداخت تسهیلات ویژه برای حمایت از زنان کارآفرین و کوشا و ارائه خدمات و ابزارهای بانکداری الکترونیکی ویژه بانوان، از جمله اقدامات بانک کشاورزی در راستای تثبیت و توسعه هویت اقتصادی زنان در جامعه و بیانگر دغدغه بانک کشاورزی در این زمینه است .

مجموعه این اقدامات و خدمات متنوع ، شاهدی بر این مدعاست که بانک کشاورزی همواره بر اهمیت و جایگاه زنان به عنوان بازوی توانمند و اثرگذار تولید در جامعه تاکید داشته است و نقش به سزای زنان در توسعه اقتصادی کشور را قدر دانسته و مهم می شمارد.

 امیدوارم در سال 1396 در سایه لطف پروردگار، توفیق خدمتگزاری به هم وطنان گرامی و کشاورزان زحمتکش به ویژه بانوان تلاشگر میهن، بیش از پیش میسر شود تا گام های بزرگ تری در راه شکوفایی و توسعه اقتصادی کشور برداریم.

 

                                                                                    مرتضی شهید زاده

گروه خبر: روابط عمومی
کد خبر: 11892
  • پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن