دات نت نیوک

متن سخنراني‌هاي مدير عامل

01
چکیده:  بانک کشاورزی رکن کلیدی تامین مالی بخش کشاورزی است. این بانک با وجود مشکلات انباشته مانند انجماد دارایی‌ها و تنگنای اعتباری که ریشه در معضلات گذشته دارد، با بهره‌گیری از همه ظرفیت خود در خدمت بخش واقعی اقتصاد بوده و به‌منظور ارائه خدمات و تامین نقدینگی بنگاه‌های اقتصادی کشور تلاش مضاعفی کرده است. در حال حاضر، مهم&zwn... ادامه »
24
چکیده:  امام علی(علیه السلام ) فرمودند:«فى سَعَةِ الاَْخْلاقِ كُنوزُ الاَْرْزاقِ».گنج‏هاى روزى در وسعت رفتارنهفته است. امسال با عنوان سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است که اقتصاد از ديدگاه ایشان الزاماتی دارد  و بانک کشاورزی مسئول تدوین و تنظیم چگونگی تأمین مالی پروژه های اقتصاد م... ادامه »
03
چکیده:   سخن خود را با کلامی از حضرت علی (ع) شروع می کنم  که می فرمایند:حضفى سَعَةِ الاَْخْلاقِ كُنوزُ الاَْرْزاقِ»گنج‏هاى روزى در وسعت رفتارنهفته است.امسال با عنوان سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است که اقتصاد از ديدگاه مقام معظم رهبري الزاماتی دارد  و ما به عنوان کارگزاران نظام ب... ادامه »
10
چکیده: اهالی فرهنگ و رسانه آینۀ تمام‌قد مسئولان و بازوی مدیران جمهوری اسلامی ایران برای به ثمر نشستن خدمات مدیران دولت و نظام به ملت شریف ایران هستند؛ باشد که با دمیدن روح امید در مردم، باعث استحکام و قوت‌بخشی به ارکان نظام شویم. همچنین امیدوار هستم همواره بتوانیم با الهام از آموزه‌های انقلاب و دهۀ مبارک فجر منشای اثرات و خدمات ارزشمند و خو... ادامه »
10
چکیده: نشست مشترک بانک کشاورزی و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی دهم آبان‌ماه سال جاری برگزار شد. مشروح سخنان دکتر مرتضی شهیدزاده، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در جمع رئیس کمیسیون، نایب‌رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی را در پی می‌خوانید. میزبانی از نمایندگان محترم مر... ادامه »
14
چکیده: اگر بیمۀ کشاورزی درست اجرا شود، تمام شاخص‌های کشاورزی در مزرعه ارتقا پیدا می‌کند. درواقع با هدایت درست و سازمان‌دهی بیمۀ کشاورزی، کشاورز نیاز ندارد در پروسۀ تولید مورد حمایت قرار گیرد و حمایت‌های دولت در بخش کشاورزی می‌تواند معطوف به زیرساخت‌های بخش شود. ازاین‌رو اگر بخواهیم یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اق... ادامه »
10
چکیده: سخن خود را با کلامی از نهج‌البلاغه آغاز می‌کنم که امام علی‌(ع) می‌فرمایند: «ابزار مدیریت، فراخ‌نگری و فراخ‌اندیشی است.» تعمق در ارتباط با مفاهیم همین یک جمله می‌تواند هدایت‌گر باشد. بنابراین ما به‌عنوان پیروان مولای متقیان، باید این جمله را یک نقشه راه و راهکار و راهبرد عملیاتی نصب‌العین... ادامه »
16
چکیده: برنامۀ عملیاتی بانک کشاورزی براساس 2 برنامة اصلی وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت جهاد کشاورزی تنظیم شده است. راهبردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی 7 راهبرد  و 10 هدف داشت و در سال گذشته براساس ارزیابی‌هایی که وزارت امور اقتصادی و دارایی انجام داد، مشخص شد بانک کشاورزی توانسته 5/95درصد این اهداف را محقق کند. مهم‌ترین محورهای این ر... ادامه »
07
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم بر شهدای اسلام و انقلاب اسلامی ، امام بزرگوار بنیانگذار جمهوری اسلامی و به رهبر معظم انقلاب ، سلام و درود می فرستم و برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آرزوی سلامتی و طول عمر دارم . در تقویم جمهوری اسلامی ، شهریور ، ماه پرخاطره ای است . در اوایل شهریورماه ، هفت... ادامه »
14
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و لا حول ولا قوت الا بالله علی العظیم در ابتدا به همه دوستان و همکاران خود را در این گرد همایی خیر مقدم می گویم وخدمت فرهیخته گرامی نظام بانکی جناب آقای دکتر دیواندری که درخواست  ما راپذیرفتند و در این اجلاس مشارکت کردند تا ما را از آخرین دستاوردهای جدید بانکی جهان آشنا کنند ، تشکر می کنم. س... ادامه »
26
چکیده:  بسم الله الرحمن الرحیم  الحمدلله ربّ العالمين و صلّي الله علي محّمد و آله الطاهرين. سلام و درود به شهدای اسلام ، به روح پر فتوح رهبر و بنیان گذار جمهوری اسلامی و آرزوی توفیق ، طول عمر با عزت و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب و درود و سلام بر شما همکاران عزیز در بانک کشاورزی ، سربازان با تقوا و فرهیخته نظام اقت... ادامه »
14
چکیده: موفقیت‌های کشاورزان نمونه، پیام امید برای خودکفایی کشور است سخن خود را با کلامی از امیرمومنان(ع) آغاز می‌کنم که می‌فرمایند: «برنامه‌ریزی‌ درست اقتصادی مال کم را افزایش می‌دهد و برنامه‌ریزی نادرست، مال بسیار را نابود می‌کند.» مصداق این جمله تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی و کشاورزان نمونه هستند که... ادامه »
02
چکیده: هم‌گامی بانک کشاورزی برای وحدت‌آفرینی اجرایی میان تمام مذاهب اسلامی در شروع هفتۀ وحدت اسلامی قرار داریم و بانک کشاورزی به پیروی از نظرات قرآنی ولایت فقیه که همان وحدت بین امت‌های اسلامی است، رسالت خود می‌داند که در این ایام مبارک وحدت، با هماهنگی نهادهای زیر نظر مقام معظم رهبری و با ارتباط‌های فنی، اجتماعی و علمی و گ... ادامه »
25
چکیده: کار جهادی، نیازمند ترویج فرهنگ ایثارگری است فرصتی فراهم شده تا دوباره پیمان ببندیم که برای تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، دیدگاه‌های مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت تدبیر و امید در عرصۀ اقتصاد کشور حرکت کرده و از ابزارهایی که در بانک کشاورزی در اختیار ما قرار دارد برای نیل به این اهداف و برنامه‌ها کمال استفاده را داشته باشیم... ادامه »
23
چکیده: حمایت‌های دولتی در گروی عملکرد مطلوب بانک است صحبت خود را با کلامی از امیر مومنان آغاز می‌کنم که محور و استراتژی کار ماست. حضرت علی(ع) می‌فرمایند برنامۀ درست اقتصادی مال کم را افزایش می‌بخشد و برنامه‌ریزی نادرست، مال بسیار را نابود می‌کند. بنا بر این فرمودۀ امام علی(ع) باید از منابع مالی محدود خود چنان استفاده کنیم ... ادامه »
19
چکیده: برگزاری اجلاس آپراکا، چهرۀ کارآمد بانک را به نمایش گذاشت اگر بخواهیم ایمان خود را نشان دهیم باید در این جلسات، ابتدا شکر خدای متعال را به‌جای آوریم، زيرا اگر کاری انجام شده و افتخاری برای بانک به‌دست آمده، از لطف خداوند بوده و خوشحال هستیم در جهتی حرکت كرديم که مقبول خلق خدا هم بوده است. رویداد بزرگ و مهمی را در بانک کشاورزی اجرایی کرد... ادامه »
17
چکیده: رویکرد جدید بانک، فعال‌تر شدن در عرصۀ بین‌المللی است بانک کشاورزی، با اتخاذ رویكردی جدید، در نظر دارد تا در کنار وظایف و تعهدات ملی خود، همچنان به حضور فعال و ایفای نقش در عرصه‌های بین‌المللی ادامه داده و با بهره‌مندی از توانایی‌ها و ظرفیت‌های بالای خود از اتحادیه‌های طرف تعامل و به‌طور خاص، اتحادیۀ ا... ادامه »
16
چکیده: چشم انداز و اهدف آپراکا با توسعه ارتباط بین اعضا محقق می شود در این همایش، موضوعات، مسائل و تجارب مختلفی توسط سخنرانان به اشتراك گذاشته می‌شود و مطمئنم این سخنرانی‌ها، فرصت مناسبی برای مبادلۀ اطلاعات و دانش تخصصی میان تمام مهمانان فراهم خواهد كرد. توانمندسازی مالی زنان روستایی یکی از اقدام‌های خیر و بابرکتی است که آثار مثبت آن ... ادامه »
26
چکیده: حمایت از بخش کشاورزی را از مزرعه تا سفره مردم دنبال می‌کنیم با اینکه همکاران بانک تلاش زیادی را انجام می‌دهند، اما به قطعیت معتقدم که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بیشتری در بانک کشاورزی و در میان همکاران قرار دارد و تنها باید این ظرفیت‌ها شکوفا شود. در این راستا امیدوارم بانک کشاورزی در پایان سال 94 بانک برتر کشور باشد. اما... ادامه »
24
چکیده: صحبت را با جمله‌ای از علی‌ بن ابی‌طالب (ع) آغاز می‌کنم كه فرموده‌اند: «برنامه‌ریزی درست اقتصادی مال کم را افزایش می‌دهد و برنامه‌ریزی نادرست مال بسیار را نابود می‌کند.»  این کلام سرلوحة کار ما و استراتژی بانک در سیستم بانکداری است و براساس آن برنامه‌ریزی می‌کنیم. آنچه جزو... ادامه »
26
چکیده: خروج طرح خريد تضميني گندم در 10 سال پيش اشتباه بزرگ ملي بود بانک کشاورزی یکی از سرآمدهای نظام بانکی است. نمونه مدیران بانک کشاورزی هم کمتر در نظام بانکی یافت می‌شوند، مدیرانی که  با تلاش و جدیت و فعالیت دانش محور همیشه در تلاش برای تحقق اهداف  سازمان خود هستند. بانک کشاورزی موفق شد در سال 1393 اضافه برداشت‌ها از بانک مرکز... ادامه »
15
چکیده: شعار «بانک کشاورزی، بانک همۀ مردم ایران» را محقق می‌کنیم به عنوان مجموعۀ کارکنان بانک کشاورزی در بخشی کار می‌کنیم که کمتر از جنگ و جهاد نیست؛ ما موتور تولید ممکلت هستیم و قصد داریم چرخ‌‌های تولید را در اقتصاد مقاومتی به حرکت درآ‌وریم. معتقدم بهترین نیروهای سیستم بانکی در بانک کشاورزی فعالیت می‌کنند و... ادامه »
25
چکیده: سياست ما، ارتقاي بهره‌وري كل عوامل توليد است امروز در مقطعی قرار داريم که آب، بهایی به اندازه طلا دارد. نزولات آسمانی کاهش پیدا کرده، جمعیت کشور اضافه شده و الگوی مصرف هم متحول شده است. به همین دلیل فرهنگ مدیریت  مصرف در جامعه مورد توجه و چالش قرار گرفته است‌. ما باید فرهنگ مدیریت مصرف را بهینه کنیم تا بتوانیم مملکت را از بحران... ادامه »
24
چکیده: بايد پيشرو باشيم سخن خودم رو با یک بیت شعر آغاز می‌کنم:  «ما زنده به آنیم که آرام نگیریم؛ موجیم که آسودگی ما عدم ماست» ما نمی‌توانیم ساکت بنشینیم، ساکن بمانیم و به وضع موجود راضی باشیم. اگر لحظه‌ای به وضع موجودمان عادت کنیم، بدانید مرگمان فرا رسیده است. دوست دارم وقتی وارد یک استان می‌شوم به دیدن دوست... ادامه »
21
چکیده: عزت بانک در گروی عزت‌ مشتریان است برای بنده شیرین‌‌ترین لحظات و دقایق، لحظاتی است که با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می‌گذرانم، زيرا ایشان عصارۀ مردم هستند و سخنی هم که می‌گویند از بطن جامعه و دل مردم برمی‌آید. نظام جمهوری اسلامی هم بعد از خداوند به مردم تکیه داده است و هر آنچه دارد برای تامین خواست و نظرات م... ادامه »
10
چکیده: تفكر استراتژيك و كار گروهي كليد پيروزي بر مشكلات است مهم‌ترین دستاورد دوستان ما در گذشته حفظ چارچوب بانک بوده است، چون چیزی از آنها خواسته نمی‌شد. سیاست‌ها و دستورالعمل‌ها که در سطح کلان برای بانک صادر می‌شد، دال بر این است که از ایشان خلاقیت نمی‌خواستند، بنابراین هیچ تقصیری متوجه همکاران نیست. از این‌رو امیدوا... ادامه »
09
چکیده: متن سخنان جناب آقاي دكتر شهيدزاده رئيس هيئت‌مديره و مديرعامل محترم بانك در همايش برنامه‌ريزي استراتژيك ادامه »
08
چکیده: متن سخنان جناب آقاي دكتر شهيدزاده رئيس هيئت مديره و مديرعامل محترم بانك در مراسم تجليل از توليدكنندگان برتر بخش كشاورزي ادامه »
03
چکیده: بانک کشاورزی، باید سازمان پیشرو باشد بانک‌ها در عرصه اقتصادی جهان جایگاه بسیار مهمی دارند و همگام با پیشرفت جوامع بشری و توسعه سبک زندگی، این نقش بانک هم ارزش دوچندانی پیدا کرده و سهم بانک در زندگی مردم متمایز شده است. اگر از 10 سال گذشته تاکنون نگاهی به روند حرکتی سیستم بانکی داشته باشید، به وضوح درمی‌یابید که بانک‌ها با ارائه خد... ادامه »
03
چکیده:                                       ادبيات غالب در بانك كشاورزي بايد «ما مي‌توانيم» باشد بانک‌ها در عرصة اقتصادی جهان جایگاه بسیار مهمی دارند و سعی می‌کنند هم‌زمان با پیشرفت جوامع، توسعه و سبک زندگی بشری، نقش و جایگاه ... ادامه »
12
چکیده: متن سخنان جناب آقاي دكتر شهيدزاده رئيس هيئت مديره و مديرعامل محترم بانك در مراسم اختتاميه دهمين المپياد فرهنگي ورزشي ايثارگران نظام بانكي ادامه »
12
چکیده: متن سخنان جناب آقاي دكتر شهيدزاده رئيس هيئت مديره و مديرعامل محترم بانك در همايش روساي شعب استان مازندران ادامه »
28
چکیده: متن سخنان جناب آقاي دكتر شهيدزاده رئيس هيئت مديره و مديرعامل محترم بانك در آيين تكريم و معارفه رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك كشاورزي ادامه »