به وب سایت بانک کشاورزی خوش آمديد. اين بانک برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنيت اطلاعات و محتواي وب سايت، به شرح مواردي مي پردازيم:

 امنیت اطلاعات :

حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران این تارنما و همچنین اطلاعات مالی مشتریان، توسط اداره کل امنیت فناوری اطلاعات بانک کشاورزی تضمین می شود؛ اطلاعات شخصی که کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نمی شود و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد. برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه ها  برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می شود.

 محتوای تارنما:

در این تارنما به غیر از رويدادها ، اخبار و اطلاع رسانی هاي لازم درباره خدمات و محصولات بانک، مخاطبان مي توانند به  درگاه های پرداخت الکترونیکی و سایر سامانه های کاربردی، دستور العمل ها  و بخشنامه ها، فرم هاي اعتباری، تقویم دیجیتالی، باشگاه مشتریان و .... دسترسي پيدا كنند. تمام مطالب با نظارت مدیران ارشد بانک و اداره کل روابط عمومي و همکاری های بین الملل بر روي تارنما قرار مي گيرد.

 پیوندها:

بخش پیوندها در این  وب سایت ، دسترسی به سایر مجموعه ها و ارگان های مرتبط را فراهم می سازد که تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.  وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می کند در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوا و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

قالب دلخواه شما