طرح بانک کودک و نوجوان

بانک کشاورزی به عنوان اولین بانک در نظام بانکی کشور، طرح بانک کودک و نوجوان را در آذر ماه سال 1379 به صورت باجه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان افتتاح نمود . پس از گذشت سه سال از آن تاریخ ، در 28 بهمن ماه سال 1383 ، با افتتاح اولین شعبه اختصاصی کودک و نوجوان در تهران و همزمان در 30 شعبه دیگر در سراسر کشور این طرح وارد مرحله دیگری از حیات خود شد .

دوره یک روزه طرح بانک پذیری

از سال 1388 با افتتاح کارگاه آموزشی، برگزاری دوره آموزشی یک روزه توسط همکاران مجرب آغاز گردید. در این دوره نوجوانان با مفاهیم پایه اقتصادی و بانکی آشنا شده و آموزش استفاده از دستگاه‌های خودپرداز ( ATM ) ، پایانه های فروش ( POS ) و بانکداری اینترنتی را می‌آموزند .

اهداف طرح

یکی از نیازهای انسان نیاز اقتصادی است، دانش آموزان با شرکت در دوره یک روزه طرح بانک‌پذیری بانک کشاورزی با اصطلاحات انواع پول، ارز، مفاهیم سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، بورس، انواع بانک ها، مزایای پس انداز و داد و ستد آشنا می‌شوند.

خدمات بانک برای کودکان و نوجوان

برای فراگیران در کلاس‌های آموزشی طرح بانک کودک و نوجوان سپرده سرمایه‌گذاری تاک افتتاح شده و به صورت رایگان یک عدد کارت مهرگستر نوجوان (تاک) اهدا می‌گردد .

سقف برداشت خرید و انتقال وجه از طریق کارت مهرگستر تاک در هر شبانه‌روز تا مبلغ یک میلیون ریال می‌باشد.

قالب دلخواه شما