بانک کشاورزی

تاریخ: 13 مهر 1399

سفر مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی

روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی هم زمان با سفر وزیر جهاد کشاورزی و به مناسبت روز ملی روستا و عشایر به خراسان جنوبی سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان خراسان جنوبی ، خدارحمی روز یکشنبه 13 مهر به همراه فرهاد فنودی عضو هیات مدیره این بانک به خراسان جنوبی سفر کرد تا در مراسم افتتاح طرح های کشاورزی و آبخیزداری که به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه برگزار خواهد شد، حضور یابد.

بر اساس این گزارش، حضور در گلزار شهدای بیرجند ، تجدید میثاق با ِآرمان های بلند شهدا و ادای احترام به مزار پاک قهرمانان وطن، اولین برنامه وزیر جهاد کشاورزی،مدیر عامل بانک کشاورزی و هیات همراه در بدو ورود به استان خراسان جنوبی بود.

این گزارش می افزاید: در ادامه وزیر جهاد کشاورزی،مدیر عامل بانک کشاورزی و هیات همراه ، از دستاوردهای مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان جنوبی بازدید کردند.

شایان ذکر است بازدید از طرح های تولیدی کشاورزی که با مشارکت و حمایت بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده اند و نیز شرکت در مراسم افتتاح طرح های کشاورزی و آبخیزداری، از دیگر برنامه های این سفر کاری است.