بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از واحد تولید گل در شهرستان ورامین

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از واحد تولید گل در شهرستان ورامین

 

روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه برنامه بازدید از طرح ها و آگاهی از پیشرفت برنامه ها، صبح روز پنجشنبه از یک واحد گلخانه تولید گل در پیشوا از توابع شهرستان ورامین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی در جریان این بازدید با اشاره به حمایت های این بانک از بخش کشاورزی افزود: منابع خرد مردم در بانک کشاورزی جمع‌آوری و در قالب تسهیلات به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان بخش کشاورزی پرداخت می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این سرمایه‌گذاری‌ها تبدیل به محصولات غذایی و دامی شده و در خودکفایی کشور نقش اساسی دارد.

براساس این گزارش واحد تولید گل های زینتی «کبریایی زاده» با استفاده  تسهیلات بانک کشاورزی به مبلغ ۹0 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 25هزار متر مربع احداث شده است و به گفته مدیر این واحد تولیدی، در حال حاضر تولیدات این گلخانه به کشورهای انگلستان، هلند و فرانسه صادر می‌شود.

تجهیزات فاز دوم این گلخانه به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و با استفاده از تسهیلات  بانک کشاورزی و به زودی تکمیل می‌شود و با راه اندازی آن ضمن ایجاد اشتغال مستقیم  ۴۲ نفر، با تولید سالانه ۱.۵ میلیون پای گل رز، یک سوم نیاز کشور به گل رز تأمین خواهد شد.

این گزارش می افزاید، مسعود جلالیان مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی ،مدیران و کارشناسان و برخی از روسای شعب این بانک در استان تهران، در این بازدید خدارحمی را همراهی می کردند.

عکسهای مرتبط

قالب دلخواه شما
bki