توزیع 50 هزار بسته نوشت افزار هدیه بانک کشاورزی به دانش آموزان در مدارس کل کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته ملی کودک

توزیع 50 هزار  بسته نوشت افزار هدیه بانک کشاورزی به دانش آموزان در مدارس کل کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته ملی کودک

باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف بانک پذیر کردن کودکان و نوجوانان و ارزش آفرینی برای این قشر از جامعه،  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، روز جهانی و هفته ملی کودک تعداد 50 هزار بسته هدایای نوشت افزار را در مدارس سراسر کشور توزیع می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی مهر ماه سال 1393 راه اندازی شد و پس از گذشت دو سال توانسته است تعداد اعضای خود را به بیش از 92 هزار نفر برساند.

این گزارش می افزاید کودکان و نوجوانان برای  عضویت در باشگاه کودک و نوجوان می توانند پس از مراجعه به شعب و افتتاح حساب کودک و نوجوان (قرض الحسنه پس انداز  یا سپرده کوتاه مدت تاک ) ، از طریق سایت بانک کشاورزی و یا مراجعه مستقیم به آدرس www.kids.bki.ir در باشگاه ثبت نام کنند.

شایان ذکر است نوجوانان 11تا15 ساله می توانند همزمان یا پس از افتتاح حساب در بانک کشاورزی، کارت مهرگستر نوجوان دریافت کنند و از خدمات الکترونیکی بانک کشاورزی بهره مند شوند.

 

 

عکسهای مرتبط

قالب دلخواه شما