معرفی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره گروه سرمایه گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز

معرفی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره گروه سرمایه گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره قدیم و جدید گروه سرمایه­ گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز در محل صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن حمایت از صندوق رفاه و تأمین آتیه بر تدوین برنامه کسب و کار، مدیریت ریسک، کنترل و نظارت دقیق بر شرکت­ های تابعه صندوق تأکید کرد.

وی با اشاره به ضرورت سرمایه­ گذاری صندوق در شرکت­ های سودآور، ورود این صندوق به حوزه ­های جدید سرمایه­ گذاری مانند فین تک ­ها و بازار سرمایه را ضروری دانست و افزود: از این طریق می ­توان علاوه بر کسب درآمد جاری ماهانه، نسبت به توسعه و گسترش فعالیت ­های صندوق و افزایش دارایی صندوق اقدام کرد.

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به معرفی مدیرعامل جدید گروه سرمایه­ گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز گفت: با استفاده از تجارب موفق سایر هلدینگ ­های کشور باید یک گروه مالی قوی و سودآور داشته باشیم که زیر نظر صندوق رفاه و تأمین آتیه، به منبع مطمئنی برای کمک به بهبود معیشت همکاران بازنشسته تبدیل و خیلی زود آثار فعالیت آن  در ارتقاء سطح دریافتی به همکاران بازنشسته مشاهده شود.

استفاده از ایده­ های درآمدزا، اعمال مدیریت ریسک و رعایت اصول حاکمیت شرکتی همراه با سلامت­ کاری و رعایت قوانین و مقررات برای ایجاد یک گروه سرمایه­ گذاری (هلدینگ) قوی از دیگر نکات مورد تأکید مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بانک بود.

در پایان این مراسم، احمدرضا سبزواری به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل جدید گروه سرمایه ­گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز معرفی و از حجت اله اژدر مدیرعامل سابق گروه قدردانی شد.

خاطرنشان می­شود معماریان، زلقی، سبزواری، پورعباس و ایزدی به عنوان اعضای هیأت مدیره جدید گروه سرمایه گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز منصوب شدند.

عکسهای مرتبط

قالب دلخواه شما
bki