پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت برگزاری المپیاد ورزشی بانوان

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت برگزاری المپیاد ورزشی بانوان

دکتر مرتضی شهیدزاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت برگزاری دوازدهمین المپیاد ورزشی بانوان بانک طی پیامی از بانوان شرکت کننده در این المپیاد قدردانی کرد. متن این پیام در پی می‌آید:

سلام و درود بر پیشگاه  امام زمان (عج) و درود بر بانوان گرانقدر و پرتوان بانک کشاورزی، علی الخصوص بانوان ورزشکار که الگوی پاسداشت نشاط و تندرستی برای خانواده خود، خانواده بزرگ بانک کشاورزی و جامعه اسلامی هستند.

بی شک شکوفایی و تعالی کشور در گرو سلامت جسمی و روانی تک تک افراد جامعه علی الخصوص بانوان است ؛ چراکه بانوان ، بخشی اثرگذار و مهم در تمام شئونات و رویدادهای اجتماعی ، فرهنگی، آموزشی، علمی و اقتصادی جامعه هستند که شادابی و تندرستی ایشان ضامن سلامت جامعه است.

المپیاد ورزشی بانوان بانک کشاورزی ، فرصتی ارزنده برای نمود توانمندی های ورزشی بانوان است که با هدف ترویج و تشویق ورزش و روحیات ورزشکارانه، به مثابه عاملی برای ارتقای تندرستی جسم و جان ، برنامه ریزی و اجرا می شود.

از آنجا که بخش اعظم نیروهای متخصص و کارآمد بانک کشاورزی را بانوان تشکیل می دهند لذا تندرستی،سلامت،تقویت روحیه کارگروهی و رقابت سالم در این قشر اثرگذار، بسیار مهم و ضروری است.

 برگزاری موفق این رویداد ورزشی و استقبال چشمگیر بانوان در این مسابقات ، موجب خرسندی و مباهات است و به نوبه خود از شما بانوان ورزشکار برای دانایی، غیرت و تلاشتان قدردانی می کنم و امیدوارم بیش از بیش در این راه موفق و پرتوان باشید.

قالب دلخواه شما
bki